قوانین و مقررات

توصیه می شود قبل از ثبت نام قوانین و مقررات را بدقت مطالعه بفرمایید

@دانش آموز موظف به رعایت شئونات اسلامی و رعایت حجاب کامل در محیط آموزشگاه می باشد.

@پیشرفت و بازدهی دانش آموز مستلزم مشارکت و همکاری والدین و تمرین تکالیف (حداقل روزی نیم ساعت )در منزل  می باشد.

@همزمان با ثبت نام و سفارش اقلام ، انصراف مورد قبول نبوده و با توجه به پرداخت  هزینه ها ، اقدامات و برنامه ریزیهای انجام شده در خصوص برگزاری و شروع کلاس هزینه ها غیر قابل استرداد بوده و در صورت بروز هرگونه تعطیلی ، کلاسهای حضوری بصورت آنلاین و طبق ضوابط موسسه برگزار میگردد.

@ دانش آموز در صورت داشتن غیبت غیر موجه بیش از 2جلسه ، پس از تایید واحد آموزش می بایست پس از برگزاری کلاس خصوصی کلاس خود را ادمه دهد

@حضور والدین در 15 دقیقه مانده به اتمام کلاس دانش آموزان الزامی می باشد.

@از حضور والدین در محل آموزشگاه هنگام آموزش فرزندتان جهت بالا بردن کیفیت آموزش معذوریم                                                   

موسسه علمی آموزشی گنجینه پیشتازان دانش راه ابریشم با تکیه بر سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات موثر آموزشی با برگزاری دوره های تخصصی حساب ذهنی ریاضی با چرتکه UCMAS و یادگیری مفاهیم پایه ریاضی IMATHS  برای کودکان 3 تا 13 سال و با هدف پرورش انسان هایی اندیشمند ، مدیر،متفکر و توانا برای ایفای نقش موثر و خلاق در دنیای پیچیده و متحول امروز، از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را با اهداف تعیین شده از سوی آموزش و پرورش و جدول زمانبندی تقریبی ترم ها و اجرای آموزش بشرح ذیل شروع نمود .

 

کل ترم ها

هر سال

 هر ترم

زمانبندی شروع کلاس ترمها

تعداد در کلاس

جلسات هر ترم

هر هفته

یوسی مس 10 تا 12

3 ترم

4 ماه

اول تیر  - اول ابان اول اسفند

7

14 تا 16 جلسه

ا جلسه

آی مت 10 تا 12

4 ترم

3 ماه

15 فروردین  - اول تیر اول مهر اول دی

8

20 جلسه

ا جلسه

امورمالی 1401  ترم

هزینه اقلام کامل آموزشی و کتاب UC

277000

پشتیبانیهای اجرایی ، آموزشی ، پک بندی ، تعیین سطح ، میان ترم ، پایان ترم ، اپلیکیشن ها ،گواهی ها، ارسال اقلام ، برنامه روزانه ، مشاوره

100000

شهریه یک ترم(3،4 ماهه)

515000

جمع

892000

ولی گرامی: با استعانت از خداوند متعال این ترم آموزشی را آغاز می­کنیم. بدیهی است جهت دست­یابی به اهداف متعالی آموزشی و تربیتی ، مساعدت و همکاری اولیاءگرامی امری اجتناب ­ناپذیر است . لذا مستدعی است موارد زیر را به دقت مطالعه فرمائید : (دانش آموزان باید نسبت به رعایت موارد زیر نهایت تلاش و همت خود را مبذول نمایند )

 1. با علم دیروز نمی توان دانش امروز را به نسل فردا یاد داد پس یادگیری دانش روز و رمز موفقیت دانش آموزان در کسب علم و دانش  مستلزم تمرین منظم روزانه است
 2. حضور به موقع و بدون تأخیر طبق برنامه آموزشی در کلاس الزامی بوده و پس از شروع کلاسها و درحین تدریس ملاقات با فراگیران و مربیان ممنوع می باشد .
 3. رعایت کامل بهداشت فردی و پوشش مناسب طبق مقررات اعلام شده از سوی مسئولین اعم از  پوشیدن لباس تمیز و اتو شده ، رعایت پروتکل های بهداشتی ( اعم از ماسک و دستتکش و مواد ضد عفونی کننده ) عدم استفاده از زیورآلات و اشیاء قیمتی و همراه آوردن پول زیاد که در صورت مفقودی و ... آموزشگاه هیچ مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت .مراقبت از وسایل شخصی و همچنین مراقبت از اموال و تجهیزات آموزشگاه(هر گونه خسارت به اموال آموزشگاه و یا شخص ثالث توسط دانش آموز منجر به دریافت خسارت از ایشان خواهد شد)
 4.  در صورت بروز هرگونه بحران یا تعطیلی و مشکللات پیش بینی نشده ، کلاسها بصورت آنلاین برگزار میگردد .
 5.  رعایت نظم و انضباط در زمان حضور در کلاس )مسئولیت دانش آموزان و حفظ سلامتی آنها در زمانهای خروج  از کلاس برای زنگ تفریح و تعطیلی کلاس برعهده والدین گرامی بوده لذا خواهشمندیم ضمن حضور و تحویل بموقع فرزندتان  در زمانهای زنگ تفریح و تعطیلی کلاسها مواظب آنها در راهروها و حیاط بوده و به آرامش و نظم دعوت فرمائید .)
 6.  حل اختلافات احتمالی بین دانش آموزان در داخل کلاس صرفا بر عهده ی مربیان یا مسئولین آموزشگاه بوده و رسیدگی اولیای دانش آموزان ممنوع می باشد.
 7.  در ساعات آموزشی دانش آموزان عزیز به هیچ عنوان حق خروج از کلاس را ندارند .
 8.  تعداد دانش آموزان در هرکلاس یک ساعته بین 6 تا 8  نفرمیباشد. که در موارد خاص به تناسب ساعات برگزاری متفاوت می باشد .
 9.   ارتباط با آموزشگاه در مواردی از قبیل عدم حضور دانش آموز، وقت ملاقات، ارائه ی پیشنهاد صرفاً از طریق شماره تلفن آموزشگاه مقدور است. جهت اطلاع از وضعیت درسی و اخلاقی دانش آموز، اولیاگرامی میتوانند با تنظیم وقت قبلی و به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه و با مسئول آموزشی ، پشتیبان یا مدیریت ملاقات نمایند.
 10. در صورت تغییر منزل، محل کار و یا شماره تلفن، آموزشگاه را در اسرع وقت مطلع فرمائید.
 11. تکلیف روزانه دانش آموزان عمدتا در منزل و طبق برنامه آموزشی ارائه شده توسط مربیان می باشد . شرح تکالیف از طرف مربیان به نحو مناسب به اطلاع والدین می رسد.
 12. داشتن برچسب نام و نام خانوادگی دانش آموز بر روی وسایل، خصوصا لوازم التحریر و دفاتر الزامی است.
 13. وسایل پیدا شده از قبیل لوازم التحریر، کتب درسی و ... درصورت عدم مراجعه­ی صاحبان ، زیر نظرآموزشگاه به مصرف می­رسد.
 14. آوردن هر گونه کادو جهت معلمین و کادر آموزشگاه توسط دانش آموز مجاز نبوده و تدریس خصوصی ممنوع می باشد
 15.  همکاری و همدلی در ایجاد نظم و ترتیب مطلوب، نظافت محیط آموزشی (نمازخانه، راهروها و حیاط و.... ) توسط اولیاء و دانش آموز الزامی می باشد

*مهم*کلیه اطلاع رسانیهای مهم این مرکز اعم از اطلاعیه ها ، هماهنگی های برگزاری و تعطیلی کلاسها ، اخبار ، توصیه های روانشناس مجموعه ، پیامهای مربیان و تکالیف فراگیران و ... فقط از طریق پیامک یا کانـال رسمی این نمایندگی و زیرمجموعه در فضای مجازی انجام می شود و عدم آگاهی از برنامه ها و موارد فوق بر عهده والدین گرامی خواهد بود . 

همزمان با ثبت نام قطعی و واریزی هزینه همکاران موسسه اقدام به فرایند شروع کلاس اعم از برنامه ریزی و سفارش اقلام باز آموزی مربیان تدارک تجهیزان مورد نیاز و .... نموده و با توجه به برنامه ریزی انجام شده و  صرف هزینه های مالی و انسانی ، تحت هیچ شرایطی  انصراف و عودن هزینه مورد قبول نبوده و هزینه ها غیر قابل استرداد می باشد

موسسه علمی آموزشی پیشتازان دانش MITBOARD نماینده انحصاری یوسی مس و آی مت در استان البرز شهریار و ملارد